PENDİK EVDEN EVE NAKLİYAT

PENDİK Eşya Depolama Diğer Yöntemlere Göre Neden Daha Ekonomik?

PENDİK EVDEN EVE NAKLİYAT DEPOLAMA ;İlk başta herkesin aklına hep bu soru geliyor. Eşya depolama oldukça yeni bir sektör. Yeni bir sektör her zaman insanlara ilk başta çok daha pahalı ve burjuva bir sektör olarak geliyor. Bu yüzden toplum olarak 2yeni işlerden hep korkuyoruz ve yaygınlaşana kadar uzak duruyoruz. Oysaki neden bu güzel avantajlardan bu kadar geç faydalanasınız ki? Sadece gerçek taraflarını görmeniz ve deneyimleyerek de emin olmanız yeterli olacaktır.
Şimdi gelelim asıl can alıcı soruya. Neden eşya depolama diğer yöntemlere göre daha ekonomik? Daha ekonomikse de bizlerin karı ne oluyor? Çünkü ilginç bir şekilde bu soruyla da karşılaştık. Müşteri dedi ki: ‘’Benim ev kirası vermem daha pahalıysa sen de buraya kira veriyorsun o zaman nasıl kazanıyorsun bu işten?’’ şöyle ki aslında sadece basit bir fizik mantığı var. Öncelikle tabi ki ev kirasından çok daha ucuz onu tekrar vurgulamak gerek. Peki, neden ev kirasından daha ucuz? Ya da biz nasıl kazanıyoruz. Şimdi ona geçelim.
Öncelikle biz eşyalarınızı depolarken onları kategorilere ayırdıktan sonra paketleme işleminden geçirip en az yer kaplayacak ve zarar görmeyecek şekilde saklıyoruz.Pendik Nakliyat Dolayısıyla sizin eviniz 100 metrekare ise o ev içerisindeki eşyaları 50 metrekareye hatta daha küçük bir alana sığdırabiliyoruz. Evet, böylece sizin verdiğiniz kira ile bizim verdiğimiz kira arasında da uçurumlar oluyor.
Pendik Ambalajlama Nakliye ;Ambalajlarımızı ve kutularımızı sürekli geri dönüşüme gönderiyoruz. Aynı zamanda alırken de toptan aldığımız için oldukça uygun fiyatlarda alıyoruz. Sizler almak istediğinizde çok daha yüksek fiyatlarsa alıyorsunuz fakat bizim işimizi yapan şirketler genelde bu ürünleri temin eden şirketlerle zaten anlaşmalı oluyor.
Çalışanlarımızın maaşlarını da uygun bir fiyatta belirliyoruz ki bu aslında performansın getirisi olacağı için şirkette en çok çalışanların memnun olması gerekiyor. Evet, şimdiye kadar bizim nasıl kazandığımızı ve nasıl kar ettiğimizi anlattık. Şimdi siz neden kar edeceksiniz ve neden bu yolu seçmelisiniz onlardan bahsedelim.
Diyelim ki uzun bir süre yurt dışına çıkacaksınız. En az 6 ay olsun. Bu altı ay içerisinde ev kirası ödemek demek oldukça büyük bir ekonomik yük demek. Evet, kiradan daha az bir miktar vererek bir depo tutacaksınız. Peki, bundan başka avantajları yok mu deponun? Tabi ki var. Öncelikle zaman, o sürede kullanılmasa bile eşyaları yıpratan bir durumdur. Havada nem ve toz oranı zamanla eşyaları yıpratmaktadır. Yani altı ay sonra geldiğinizde eşyalarınız tamamen bıraktığınız gibi olmayacaktır ki bu durum uzun yıllar için bırakacak olduğunuzu düşündüğümüzde daha çok gerekli aslında. Peki depolama sırasında eşyalar nasıl oluyor da yıpranıyor. Çünkü bizler eşyaları taşımadan önce koruyucu ambalajlarla onları paketliyoruz. Böylece tozlanmaları ve nem almaları da önlenmiş oluyor aslında. Bunun yanı sıra zaten depolarımız da çift katmanla korunuyor ve böylece nem sorunu gibi eşyaları yıpratacak olandepo uygar sorunlar önceden önlenmiş oluyor. Tabi ki diğer bir durum da şu oluyor; diyelim ki yurt dışından döndünüz, nasıl bir ev görmeyi hayal edersiniz, en iyi ihtimalle tabi ki… Geldiğinizde muhtemelen tozlanmış eşyalar çıkacak karşınıza ve evle beraber bir de eşyaları tek tek elden geçirmeniz gerekecek. Fakat eşyaları depoya verdiğinizde ev temizliğinden zaten kurtulmuş olacaksınız ve eşyalarınız da korundukları için tekrar temizlemeniz ya da en azından kapsamlı şekilde temizlemeniz gerekmeyecek ve hayatınıza bıraktığınız gibi kaldığınız yerden böylece devam edebileceksiniz de.