PENDİK Depolama Hizmetleri

 Pendik evden eve nakliyat depolama işini yapıyorsanız en büyük ihtiyaçlarınızdan biri de eşyaların muhafaza edileceği yerinizin olması. Olası bir ihtiyaç durumunda müşterilerimizin yükünü muhafaza altına alabilmek, işinin ehli olan bir taşımacılık şirketi olarak en büyük görevimizdir.

Pendik evden eve nakliyat depolama

Pendik evden eve nakliyat depolama özellikle şehirler arası taşımacılık işlerinde, müşterilerimizin ev sahipleri ile anlaşamaması, tayin ve atama ile ilgili sorunları olması nedeniyle, eşyalarını taşıyacağımız adresle ilgili problemler az da olsa yaşanmaktadır.

Bu ve buna benzer diğer sıkıntıların haricinde, taşınan yükünün belirli bir gün sonrasında teslim edilmesi gerektiği gibi durumlarda söz konusu olabilmektedir. Pendik evden eve nakliyat depolama bu nedenle, firmamızın anlaştığı kapalı depo ve antrepolar devreye girmekte ve yükünüz en iyi şekilde muhafaza edilmektedir.

Geniş alana sahip özel güvenlik personeli tarafından 7/24 kapalı devre kamera sistemi ile korunan anlaşmalı depo ve antrepolarımız sayesinde sizlere sunacağımız hizmette sınır tanımıyoruz.